Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 172 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Kapituła zaprasza

niedziela, 15 czerwca 2008 18:00
Skocz do komentarzy

 

 

Fundacja

Zielone Płuca Polski

  15-554 Białystok, ul. Dojlidy Fabryczne 23,  tel/fax (085) 74 12 105, e-mail fzpp@fzpp.pl, www.fzpp.pl

 Białystok  6.06.20008

 


 

 

Pani

Zofia Wojciechowska

 

 

 

 

Kapituła Nagrody Zielonego Liścia im. prof. Stefana Kozłowskiego w składzie: Andrzej Kassenberg, Zdzisław Szkiruć, Krzysztof Wolfram z satysfakcją pragnie zawiadomić, że decyzją Kapituły z dnia 24 kwietnia 2008 roku została Pani Laureatką  Nagrody Zielonego Liścia im. prof. Stefana Kozłowskiego za rok 2007.

Jednocześnie jest nam miło zakomunikować, że wręczenie Nagrody odbędzie się  16 czerwca 2008 roku w Wyższej Szkole Ekonomicznej w Białymstoku (ul. Zwycięstwa 14/3, sala 27 w budynku D – I piętro) ok. godz. 1230 w czasie panelu edukacyjno – informacyjnego na temat zrównoważonego rozwoju (program w załączeniu).

           

 

W imieniu

Kapituły Zielonego Liścia

im. prof. Stefana Kozłowskiego

 

 

Krzysztof Wolfram

Prezes Zarządu

Fundacji Zielone Płuca Polski

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

KOMUNIKAT KAPITULY NAGRODY

,,ZIELONEGO LIŚCIA IM. PROF. STEFANA KOZŁOWSKIEGO’’

 1. ZOFIA WOJCIECHOWSKA – historyk archiwista, absolwentka UMK w Toruniu. Zamieszkała i działająca w Mrągowie. Animator działań społecznych o charakterze edukacyjno – ekologicznym, niezliczonych warsztatów i konkursów dla dzieci i młodzieży. Twórczyni zajęć edukacyjno – terapeutycznych wykorzystujących wpływ przyrody jako formy terapii i inspiracji do działania, szczególnie przychodzącym z pomocą dzieciom i młodzieży specjalnej troski.


 1. DOROTA STARCZEWSKA – długoletni dyrektor Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Poza profesjonalnie prowadzoną działalnością administratora Parku jest jego niestrudzonym ambasadorem i propagatorem. Świetny organizator umiejętnie współpracujący zarówno z samorządami lokalnymi regionalnymi, jak i organizacjami pozarządowymi oraz placówkami naukowymi i oświatowymi.       i współrealizator ,,Spotkań z przyrodą’’ oraz Festiwalu Nauki i Sztuki w Siedlcach. Propagator idei Zielonych Płuc Polski i Zielonych Płuc Europy na Podlasiu, Mazowszu i północnej Lubelszczyźnie.

 1. ZDZISŁAW FABISIAK – nauczyciel przyrody w Szkole Podstawowej nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie. Animator i organizator działań na poziomie lokalnym w osiedlach Olsztyna.

Opiekun zwierząt porzuconych i poszkodowanych. Człowiek wielkiego, otwartego serca dla dzieci, młodzieży i istot słabszych uzależnionych od pomocy świata zewnętrznego.

Działalność laureata może stawić przykład łączenia pracy zawodowej oraz społecznej na rzecz wprowadzenia wielkich idei przy pomocy skromnych środków w najbliższym miejscu zamieszkania.


 

4.      MICHAŁ MATYSKIEL – długoletni nauczyciel biologii a obecnie dyrektor Zespołu Szkół w Suchowoli (woj. podlaskie).

Działacz społeczny i animator działań proekologicznych na Podlasiu, przewodnik po Biebrzańskim Parku Narodowym, opiekun Biebrzańskiego Klubu Przyrodników, organizator warsztatów terenowych. Ornitolog, fotografik, turysta, lokalny lider i wykonawca projektów na rzecz wdrażana w życie idei Zielonych Płuc Polski.

Rekomendowany przez instytucje, organizacje pozarządowe i osoby prywatne. Bezcenna postać dla ochrony środowiska przyrodniczego oraz jego mieszkańców.

Podziel się
oceń
0
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 28 marca 2017 17:22

  Zapraszam :)

  autor

  blog: http://independentkids.co.uk/bedroom-se-14452/bedding-sets-26.html

 • dodano: 24 lipca 2016 11:33

  super stronka

  autor serenka2319

  blog: http://kmh.go.th/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=awibynore

 • dodano: 12 maja 2016 13:56

  Dobry wpis

  autor irenka44

  blog: http://lotomax.xyz/profile/udamaq

 • dodano: 08 lutego 2016 4:18

  super stronka

  autor filip42

  blog: http://supermarktnet.nl/groups/pisanie-prac-magisterskich/

 • dodano: 21 czerwca 2008 10:40

  Zosiu kochana !!! Moje najszczersze gratulacje. Cieszę się, że nagrodzono Twoją pracę, w którą wkładasz tyle starań i serca pokazując jak można, ot tak z potrzeby serca wnosić w życie innych radość i dodawać im otuchy w ciężkich chwilach życia.W imieniu naszych uczniów ZSS przesyłam pozdrowienia. Myślami jesteśmy z Tobą.Serdeczne pozdrowienia.

  autor jureg

 • dodano: 15 czerwca 2008 23:26

  przYwiozę ZIELONY LIść...mam nadzieję ,że będzie soczyście szmaragdowy...zresztą zawsze możemy go frotażować.DZIęKUJE WAM WSZYSTKIM

  autor zosiakwiatnatura2

  blog: zosiakwiatnatura2.bloog.pl

 • dodano: 15 czerwca 2008 22:16

  GRATULACJE|
  kwiat||
  kwiat||
  kwiat| Cieszę się Twoim sukcesem, na który zasłużyłaś sobie w pełni czyniąc dobro będąc dla dzieci niosąc radość miłość zieleń i kwiaty. Jesteś cudowna. Dołączam do nagrody swoje podziękowania dzieci i całego Młodzieżowego Domu Kultury.Miłej podróży jutro. Nie będziesz jechała sama . Zawieziesz ze sobą wiele uśmiechniętych serc, które śmieją się też dzięki Tobie. Czekamy na Twój szczęśliwy powrót BUZIAKI|(*-*)
  |

  autor ewag

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

czwartek, 22 lutego 2018

Licznik odwiedzin:  115 907  

Kalendarz

« luty »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728    

O mnie

ZOFIA WOJCIECHOWSKA – historyk archiwista, absolwentka UMK w Toruniu. Zamieszkała i działająca w Mrągowie. Animator działań społecznych o charakterze edukacyjno – ekologicznym, niezliczonych warsztatów i konkursów dla dzieci i młodzieży. Twórczyni zajęć edukacyjno – terapeutycznych wykorzystujących wpływ przyrody jako formy terapii i inspiracji do działania, szczególnie przychodzącym z pomocą dzieciom i młodzieży specjalnej troski.

Opinia wydana przez Kapitułę Fundacji "Zielone Płuca Polski",
za którą dziękuję w imieniu swoim i wszystkich przyjaciół realizujących ze mną ten projekt.

O moim bloogu

Jest częścią projektu pod nazwą "Zielone Dzieciaki - Ogród Cudów". To wspólne miejsce naszych spotkań i wszystkich tych, którzy kochają zielony świat. Motto: "Bliżej natury - bliżej serca" Czekam...

więcej...

Jest częścią projektu pod nazwą "Zielone Dzieciaki - Ogród Cudów". To wspólne miejsce naszych spotkań i wszystkich tych, którzy kochają zielony świat. Motto: "Bliżej natury - bliżej serca" Czekamy na WAS na drugiej części zosiakwiatnatura2.bloog.pl Zielone Dytyramby 2

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

NASZE ZIELONE DZIECIAKI przedszkolaki i uczniowie z MAZUR ORAZ www.naszedzieci.org.pl CZD w WARSZAWIE www.sspitalne.eu.pl SZCZECIN witamy też CZĘSTOCHOWĘ z uśmiechem czekamy na KAŻDEGO CZYTAJCIE z nami www.calapolskaczytadzieciom.pl ODWIEDZAJCIE www.ksiaznica.szczecin.pl www.pogotowie-teatralne.blog.pl PODZIWIAJCIE www.mazurskipark.pl www.podzoltaroza.pl www.bzura.eu www.jezioro.com.pl

Statystyki

Odwiedziny: 115907

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Pytamy.pl